Żandarm i kosmici

Niedaleko francuskiego miasta Saint-Tropez ląduje niezidentyfikowany latający statek. Wydarzenie to obserwuje żandarm Beaupied, ale gdy próbuje podzielić się z innymi niezwykłą wiadomością, nikt nie bierze jego słowom wiary. Wkrótce także sierżant Cruchot jest świadkiem kolejnego lądowania. Odkrywa też, że kosmici, którzy przybyli na Ziemię ze specjalną misją. Nieziemskie stworzenia potrafią upodabniać się do wybranych osób. Niebawem każdy z żandarmów posterunku ma swego kosmicznego awatara, co wywołuje lawinę nieporozumień. Sierżant Cruchot usiłuje schwytać jednego z nich by udowodnić jakie czyha na ludzi zagrożenie.
Członkowie żandarmerii z Saint-Tropez zaskoczony , gdy spotykają się po swoich sobowtórów mówiąc spokojnym obce formy . Przybycie latający spodek , wyzwala emocje i strach przed nieznanym zrobi się trochę nadmorskie miasteczko prasie światowej w tym bardzo . Ale jak rozpoznać prawdziwe żandarmów fałszywe? Jak rozpoznać człowieka cudzoziemców , którzy biorą na wygląd wszystkich? Cruchots i kolegów , że ci obcy są wykonane z metalu , to „pierścień pusty ” , kiedy uderzyć i piją olej …

Policjant aby zobaczyć spodek jest nowym imieniem Beaupied ale nikt nie bierze go poważnie … aż Cruchots nie sposób odwrócić się i wraz z nim kontaktu pozaziemskiego wyrazić swoje intencje tak -called spokojny.

Cruchots molestować pułkownika Gerber i biorąc je do cudzoziemców i aresztowany . On ucieka i zaczyna polować na cudzoziemców i szukają dowodów na ich istnienie , aby pokazać jego przełożonych . To śledzenie i nieporozumień , które doprowadziły go do gniewu Józefy .

Wreszcie policja odkryła słabość cudzoziemców : ich korozji w kontakcie z wodą. Mają tendencję ich pułapkę z fałszywym spodka jako przynęty . Policja musi zająć się ich dwukrotnie i umieścić je do lotu … Ale w ostatniej paradzie ,policja ” zardzewiały ” upadek na ziemię, maszyn off – cła : byli kosmici . Prawdziwi żandarmi pojawią się w spodek , który ostatecznie spaść do morza na szczęście bez szkody dla jego mieszkańców ikilka godzi Cruchots – Josepha .


Le Gendarme Et Les Extra Terrestres